Przejdź do głównej treści

O firmie

Nieruchomości Kurmańska

Wieloletnie doświadczenie

Posiadam wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie, co niewątpliwie pomaga mi skutecznie przeprowadzać transakcje, tam gdzie inni widzą problemy. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku ekonomicznym o specjalności "Gospodarowanie nieruchomościami" i zdałam (wymagany wówczas) egzamin w ministerstwie infrastruktury, otrzymując licencję zawodową nr 7785. Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy przy sprzedaży, kupnie, zamianie oraz najmie nieruchomości.

Oferujemy profesjonalną obsługę

Stale monitorujemy potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. W swoich działaniach stawiamy na konstruktywne myślenie. Osoby zatrudnione w biurze przestrzegają obowiązujących zasad etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami, akcentując głównie rzetelność zawodową, kompetencje i profesjonalizm. Przestrzegamy obowiązującej nas tajemnicy zawodowej, co oznacza, że pozyskane informacje uzyskane w związku z wykonywaniem czynności zawodowych nie mogą być przekazywane osobom nieuprawnionym.
Jesteśmy z Państwem w trakcie całego procesu sprzedaży, wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania i przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi czy najemcy.

Zapewniamy Państwu...

  • Profesjonalną i rzetelną obsługę
  • Wsparcie wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Pomoc na każdym etapie działań
  • Brak ryzyka (ubezpieczenie OC)

Razem z nami...

  • Sprzedadzą Państwo nieruchomość
  • Kupią Państwo nieruchomość
  • Znajdą Państwo klienta na wynajem
  • Wynajmą Państwo nieruchomość
Posiadasz ciekawą ofertę nieruchomości?

Czekamy na Państwa oferty!

Są Państwo zainteresowani sprzedażą posiadanej nieruchomości? A może jej wynajmem? Jeśli tak, czekamy na zgłoszenie! Doradzimy jakie działania podjąć, aby cały proces przebiegł szybko, sprawnie i po Państwa myśli.

Zgłoś ofertę

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Nieruchomości Kurmańska nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu